Deze BBQ is nog niet beschikbaar
OFYR BBQ
Deze BBQ heeft net dat tikkeltje meer. Terwijl de chef rechtstreeks vanaf de Ofyr die met natuurlijk hout wordt heet gestookt grilt worden er enkele receptiehapjes bereidt en rondgedragen.
Frisse salades worden aangevuld met een pastasalade van het huis alsook een poké bowl met een variatie aan vers versneden groentjes. Aanvullend worden er warme gegrilde groentjes, warme sauzen (champignonnen- & peper saus), enkele koude sausjes (mayonaise, coctail-, BBQsaus) alsook krielaardappeltjes en broodjes aangeboden.
Met deze formule kiest u dus voor het 'pareltje' onder de BBQ's!
Achteraf wordt de BBQ afgesloten met een heerlijk dessert vanaf de BBQ aangevuld met een dessertbuffetje.
INHOUD
RECEPTIE
4 Receptiehapjes p.p.:
- Bordje rundercarpaccio met parmezaan, rucolla en pijnboompitten
- Gelakt buikspek met guacamole
- Gegrilde & gelakte kipsouflaki met crumble van pistachenootjes
- Tomatenroomsoepje
BBQ
Verschillende kleinere stukje vlees/vis p.p.:
- Gemarineerd lamskroontje
- Gemarineerd varkenshaasje
- Entrecôte
- Gemarineerd kippenvleugeltje
- Gelakte sparerib
- Gergilde gamba
Groentenbuffet:
- Slamix met feta
- Pastasalade van het huis met ei en tomaat
- Worteltjes
- Komkommer
- Boontjessalade met ajuin
- Witte koolsalade
- Salade van bloemkool/ broccoli / radijs
- Poké bowl van het huis met een variëteit aan verse groentjes
Warme groentjes:
- Maïskolf
- Paprika
- Jonge worteltjes
- Krielaardappeltjes
Sausjes:
- BBQ-, cocktail & mayonaise
- Peper- & champignonroomsaus
NAGERECHT
Van de grill:
- Gegrilde ananas met kaneel, bruine suiker, honing en rum
- Appel crumble
+ Dessertenbuffet bestaande uit 2 dessertglaasjes & 2 zoetigheden p.p.
Variatie afhankelijk van het aantal personen.
Voorbeeld:
- Tiramisu speculoos
- Crème brulée
- Chocomousse
- Witte chocomousse
- Rijstpap
- Parfait van rode vruchten & basilicum
- Parfait van oreo & baileys
- Zoetigheden: mini eclair / berliner bol / muffin / macaron / soezen / frangipanne / limoencake / donust / ..
Opmerkingen
Bij deze BBQ dient u een extra opstartkost te betalen van 200 euro.
Servies & bestek voor zowel de receptie, BBQ als dessert worden door ons voorzien én achteraf doen wij hiervan ook de afwas (glazen niet inbegrepen).
Bij deze formule is een uiterst minimum van 20 personen noodzakelijk
Bekijk ook zeker onze "extra's en bijgerechten" & onze "desserts"
Klik hier om een titel toe te voegen
Klik hier om een titel toe te voegen
Klik hier om te beginnen met bewerken. Dit blok is een basiscombinatie van een titel en een paragraaf. Gebruik hem om bezoekers welkom te heten op je website, of om een product of dienst uit te leggen zonder afbeelding. Probeer de paragraaf kort te houden en stukken tekst af te wisselen op je pagina om hem interessant te maken voor bezoekers.
Klik hier om een titel toe te voegen
Klik hier om een titel toe te voegen
Klik hier om te beginnen met bewerken. Dit blok is een basiscombinatie van een titel en een paragraaf. Gebruik hem om bezoekers welkom te heten op je website, of om een product of dienst uit te leggen zonder afbeelding. Probeer de paragraaf kort te houden en stukken tekst af te wisselen op je pagina om hem interessant te maken voor bezoekers.
Al onze prijzen zijn exclusief BTW
Al onze prijzen zijn exclusief BTW
Levering/afhaal: + 6% BTW
Met bediening: + 12% BTW
Alcoholische dranken: + 21% BTW